سهمیه ۱۱۰۰ نفری استخدام برای استان بوشهر

سهمیه ۱۱۰۰ نفری استخدام برای استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: اوائل سال آینده آزمون استخدامی برای استخدام یک‌هزار و ۱۰۰ نفر دا ستان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمد حسین جهانبخش در نشست شورای اداری استان بوشهر با اشاره دیدارش با فروزنده معاون منابع انسانی رئیس جمهور اظهار داشت:  سهمیه استخدامی ۲۰۸ نفر نیروهای قراردادی به شرط انتقال به شهرستان‌ها اخذ شده و کسانی که آماده انتقال به شهرستان‌ها باشند می‌توانند از قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت شوند...

 

 

وی افزود: ۲۹۲ سهمیه نیز اخیرا دریافت کردیم و با ۷۵۰ مجوز استخدامی برای شهرستان‌های استان در سال آینده موافقت شده است.

استاندار بوشهر بیان کرد: با احتساب سهمیه ۷۵۰ نفری و ۳۵۰ نفر سهمیه استخدامی در وزارت نفت در مورد اضافه شدن سهمیه لیسانس‌ها به جای فوق لیسانس‌ها سال آینده یک‌هزار و ۱۰۰ سهمیه استخدامی در استان بوشهر خواهیم داشت.

جهانبخش با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در مورد اعتراض شرکت کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت گفت: بر اساس آخرین توافقات صورت گرفته سهمیه ۵۰ درصدی اشتغال نیروهای بومی در آزمون استخدامی وزارت نفت محقق شده است.

پس از تحقق این سهمیه به دنبال محقق شدن سهمیه‌های باقی مانده از سال‌های ۸۵ تا ۸۹ هستیم.

وی یادآور شد: همچنین سهمیه ایثارگران استان که ۴۵۵ نفر است همچنان محفوظ است و با توجه به لحاظ کردن سهمیه جانبازان ۲۵درصد نیز زمینه استفاده از این سهمیه در استان فراهم‌تر شده است.

استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز ایران اسلامی در مقابل تمام توطئه‌ها کشوری مستقل، با عزت و مقتدر در منطقه و جهان به شمار می‌رود که با توکل بر خدا و اعتماد به نفس به توسعه اقتصادی، فرهنگی، پزشکی و نظامی که از جمله مهم‌ترین جلوه‌های کارآمدی نظام به شمار می‌روند رسیده است.

جهانبخش با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات بیانگر اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: اعتماد مردم به نظام سرمایه گرانسنگی است که لازمه بقای نظام است.

وی افزود: از ۴۵ نفر ثبت نام شده برای انتخابات هشت نفر انصراف، ۱۲ نفر رد صلاحیت و ۲۵ نفر تایید صلاحیت شده‌اند که از این تعداد چهار نفر دکتر و مابقی لیسانس و فوق لیسانس هستند

/ 0 نظر / 13 بازدید