آخرین اخبار در مورد آزمون استخدامی سازمان شهرداریها

آخرین اخبار در مورد آزمون استخدامی سازمان شهرداریها    

استانداری ها آگهی آزمون استخدامی شهرداری را به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از معاونت های عمرانی استانداری های 13 استانی که آزمون استخدامی شهرداری ها تاکنون در آنها انجام نشده،خواست تا آگهی های استخدام را تا خاتمه فروردین ماه به این معاونت ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محسن کوشش تبار با بیان مطلب فوق در خصوص آزمون استخدامی شهرداری ها گفت : با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده بحمدالله پس از گذشت چندین سال در سال 90 طی دو مرحله،آزمون استخدام شهرداری های کشور در 18 استان از طریق سازمان شهرداریها و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد و برای اولین بار بود که این امر در یک حرکت منسجم و با رعایت عدالت محوری انجام پذیرفت. وی افزود : در همین راستا و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده جهت فعالیتهای این معاونت در سال جاری و همچنین با عنایت به مذاکراتی که با سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است پیش بینی می گردد که مرحله سوم آزمون در نیمه دوم سه ماهه اول سال 91 برگزار گردد.


کوشش تبار در ادامه گفت : تاریخ قطعی آزمون درحال حاضر تعیین نگردیده است لیکن از آنجا برگزاری آزمون استخدامی و صدور مجوز جهت آگهی استخدام استانها فرایندهای لازم خود را داشته ، آگهی های استخدام ابتدا می بایست در دفتر تشکیلات ونیروی انسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسی گردیده و سپس برای تأیید و اخذ مجوز نهایی به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری ارسال گردد. معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود : لذا معاونتهای عمرانی استانداری های 13 استان باقیمانده در صورتی که شهرداریهای تابعه آنان تقاضای به کارگیری نیرو را دارند و چنانچه تاکنون در این خصوص اقدامی ننموده اند می بایست آگهی استخدام و مدارک لازم را با رعایت 80 درصد پستهای بلاتصدی و سقف 33درصد بودجه و بر اساس الگو و ضوابط مشخص شده از سوی این معاونت تهیه و تا پایان فروردین ماه به این معاونت ارسال نمایند. لازم به ذکر است طی دو مرحله آزمون استخدامی شهرداری ها و در مهرماه و دی ماه سال 90 در مجموع هفت هزار و 46 نفر در 683 شهرداری کشور در 18 استان به صورت پیمانی استخدام خواهند شد

/ 0 نظر / 13 بازدید