اسامی قبول‌شدگان مصاحبه علمی آزمون قضاوت استان‌های اردبیل، گیلان، فارس و بوشهر

اسامی قبول‌شدگان مصاحبه علمی آزمون قضاوت استان‌های اردبیل، گیلان، فارس و بوشهر    

معاونت آموزش و تحقیقات قوه‌قضاییه در اطلاعیه‌ای اسامی قبول شدگان مصاحبه علمی آزمون قضاوت سال 90 استان‌های اردبیل، گیلان، فارس و بوشهر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری (ایسنا)، پیرو اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مصاحبه علمی در هفتم فروردین ماه سال جاری، لیست اسامی قبول شدگان مصاحبه علمی آزمون تصدی امر قضا سال 90 در استان‌های اردبیل، گیلان و باقیمانده فارس و بوشهر از سوی معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه اعلام شد.
در این اطلاعیه هم‌چنین آمده است: نتیجه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استان قم که در دست اقدام است، به محض تکمیل اعلام خواهد شد.
معاونت آموزش و تحقیقات قوه‌قضاییه در پایان اعلام کرده است: همان‌گونه که در شیوه‌نامه مربوط منعکس است نتایج اعلامی در مصاحبه علمی قابل اعتراض نیست مگر آنکه سوء جریانی به اداره کل آموزش قضات منعکس شود و در صورت بررسی و تائید آن از طرف اداره کل مزبور قابلیت بررسی مجدد را خواهد داشت لذا از مکاتبه در این مورد خودداری شود.
براساس این گزارش، اسامی پذیرفته شدگان در استان‌های مذکور در مصاحبه علمی آزمون تصدی امر قضا سال 1390 در سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه قابل دسترسی است.

/ 0 نظر / 4 بازدید