سهمیه استخدام خراسان رضوی

سهمیه استخدام خراسان رضوی به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی اختصاص یافت  

مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: سهمیه استخدام در استان 500 نفر بوده که این رقم به سه هزار نفر ارتقا پیدا کرد و قسمت بیشتر آن به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در دستگاه های اجرایی اختصاص یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مرصعی  صبح سه شنبه در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اینکه یک سهم سه هزار نفری دیگر نیز به استان خراسان رضوی اختصاص داده شده که بر اساس آزمون جذب نیرو خواهند شد، اظهار داشت: مجوز استخدام667 نفر نیرو برای بیمارستان های تازه تاسیس استان نیز گرفته شده که این افراد به زودی از طریق برگزاری آزمون جذب خواهند شد.
اخذ مجوز استخدام 1500 نیروی متخصص برای دستگاه های اجرایی
مدیرکل منابع انسانی استانداری خراسان رضوی همچنین از اخذ مجوز استخدام هزار و 500 نفر نیروی فوق لیسانس و بالاتر برای ستاد دستگاه های اجرایی در استان خبر داد و تصریح کرد: این افراد نیز از طریق آزمون جذب می شوند.
محمد طباطبایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نیز ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی شعار امسال را فرهنگی جهادی، تولید ملی و توسعه زیرساخت های بخش کشاورزی اعلام کرد.
ایجاد 19 هزار اشتغال با بهره برداری از پروژه های کشاورزی استان
وی افزود: در این هفته 572 پروژه با اعتباری بالغ بر 356 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید که 19 هزار اشتغال مستقیم و غیر مستقیم را ایجاد می کند.
طباطبایی در ادامه به طرح توسعه بخش کشاورزی در استان اشاره کرد و گفت: تا امروز هزار و 874 طرح با 133 میلیارد تومان اعتبار و ایجاد اشتغال برای 5 هزار و 23 نفر مورد بررسی قرار گرفته که از این تعداد هزار و 152 طرح مصوب در قالب حدود 100 میلیارد تومان به بانک عامل معرفی شده است.
لزوم برنامه ریزی برای اشتغال 632 فرزند شهید در خراسان رضوی
عابدین عابدین مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن تشریح خدمات دولت نهم و دهم در ارتقای خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور از روند همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی استان در اجرایی شدن مصوبات در خصوص امور ایثارگران تقدیر کرد.
وی گفت: از مجموع هشت هزار فرزند شهید جویای کار در کشور 632 نفر در استان خراسان رضوی هستند که باید برای اشتغال آنان در دستگاه های اجرایی برنامه ریزی شود.

/ 0 نظر / 8 بازدید