آزمون جذب نیرو برای بیمارستان‌های تازه تاسیس استان 26 خرداد برگزار می‌شود


 

مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان‌رضوی از برگزاری آزمون جذب نیرو برای بیمارستان‌های تازه تاسیس در خراسان‌رضوی به تعداد 667 نفر در 26 خردادماه سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مهدی مرصعی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری خراسان‌رضوی برگزار شد، با بیان این مطلب که انقلاب نیروی انسانی در خراسان‌رضوی در حال وقوع است، اظهار داشت: به همت استاندار خراسان‌رضوی و مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان انقلاب نیرو انسانی را شاهدیم و تا 10 - 15 سال آینده به نوعی از پشتیبانی نیروی انسانی تضمین هستیم.
وی با اشاره به سهمیه تبدیل نیروی‌های قراردادی به پیمانی گفت: سهمیه عمومی، سهمیه استخدام در خراسان‌رضوی 500 نفر بوده که این رقم به همت استاندار به 3 هزار نفر افزایش پیدا کرد.
مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: البته برای 3 هزار نفر دیگر نیز مجوز اخذ شده و برای این تعداد دیگر آزمون عمومی در آینده‌ای نزدیک برای جذب در دستگاه‌های اجرایی استان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آزمون بیمارستان‌های تازه تاسیس اظهار داشت: مجوز استخدام667 نفر نیرو برای بیمارستان‌های تازه تاسیس استان گرفته شده است که این افراد از طریق آزمون 26 خردادماه سال جاری جذب می‌شود.
مرصعی در خاتمه یادآور شد: هم‌چنین اخذ مجوز استخدام هزار و 500 نفر نیروی فوق‌لیسانس و بالاتر برای ستاد دستگاه‌های اجرایی در استان نیز گرفته شده که این افراد هم از طریق آزمون در آینده‌ای نزدیک جذب می‌شوند.

/ 0 نظر / 10 بازدید