4190 نفر استخدام دستگاه‌های دولتی فارس می‌شوند


 

استاندار فارس گفت: در سال جاری 4 هزار و 190 نفر از طریق برگزاری آزمون به استخدام دستگاه‌های اجرایی این استان در می‌آیند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، حسین صادق عابدین در بازدید از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه صنعتی شیراز، اظهار کرد: در سال جاری 4 هزار و 190 نفر از طریق برگزاری آزمون به استخدام دستگاه‌های اجرایی این استان در می‌آیند.
وی با اشاره به این‌که از این تعداد 3 هزار نفر به استخدام دستگاه‌های استان و یک‌هزار و 190 نفر به استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس در می‌آیند، افزود: مجوز استخدام این تعداد در اسفند‌ماه 90، کسب شده و در خرداد‌ماه امسال آگهی استخدام در پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری، صدا و سیما، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شده است.
استاندار فارس با اشاره به این‌که این آزمون در 77 رشته برای تامین نیروی 15 دستگاه اجرایی برگزار می‌شود، تصریح کرد: برای استخدام یک‌هزار و 190 نفر در دانشگاه علوم پزشکی فارس نیز حدود 11 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که آزمون آن برگزار می‌شود.
صادق عابدین با بیان این‌که پس از ارائه کلیدهای سؤالات از تهران و تصحیح برگه‌های شرکت‌کنندگان، نتایج این آزمون مشخص شده و اسامی سه برابر ظرفیت مورد نیاز اعلام می‌شود، اضافه کرد: این افراد پس از طی مراحل گزینش، استخدام می‌شوند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر این‌که این آزمون بخش کوچکی از استخدام استان فارس را تشکیل می‌دهد، تصریح کرد: در بخش کشاورزی با توجه به اعتبار 400 میلیارد تومانی که به این استان اختصاص داده شده است، اشتغال بیشتری را داریم

/ 0 نظر / 8 بازدید